Company of Heroes Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Company of Heroes Romania

Comunitatea jucatorilor romani ai jocului Company of heroes.
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Poza lunii !  Download-uri Utile !Download-uri Utile !  
Galerie
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd Empty
Ultimele subiecte
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyDum Iul 31, 2011 1:56 am Scris de Vizitator

» Alte site uri pt fanii COH
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyMar Sept 07, 2010 9:14 pm Scris de ErouNecunoscut

» Ce este un "trainer"?
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyMier Feb 03, 2010 1:35 pm Scris de ambrios

» Noi mod uri pentru COH+TOV v.2.600 si 2.601
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyMier Feb 03, 2010 11:57 am Scris de ambrios

» Wallpapere
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyLun Mar 30, 2009 6:20 pm Scris de Eucumine

» Sherman Firefly
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyDum Mar 29, 2009 9:01 pm Scris de Petrut

» Cromwell Command Tank
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyDum Mar 29, 2009 9:00 pm Scris de Petrut

» Cromwell Tank
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyDum Mar 29, 2009 8:59 pm Scris de Petrut

» Stuart Light Tank
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyDum Mar 29, 2009 8:57 pm Scris de Petrut

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Petrut
Admin
Petrut


masculin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Adresa Yahoo : addicted_2_housemusic
Adresa Skype : petrut_lk
USA : Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd 071914
Data de inscriere : 02/03/2009

Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd Empty
MesajSubiect: Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd   Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptySam Mar 07, 2009 3:59 pm

http://www.Upload.RO.IM/upload/DOWNLOAD/91b551003/2v2 Wolfeze (Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd).rec


2v2 Automatch Victory Points
Aliati:Petrut(American-Airbone)&myTotoro2(British-Engineers)
Axis:adDAA(Panzer Elite)&blacksadd(Wermacht)
Descriere:Cred ca era 4:30 dimineata,nu mai aveam chef de nimic cand m-am hotarat sa ii dau asa la sto' un automatch de 2v2 britanici...Am avut un noroc bom ,omu e pe locul 2 in lume la 2v2 automatch.Eu nu prea miscat meciul asta,l-am lasat pe el sa faca treaba si tin sa spun ca isi merita locul 2 in lume pirat
Sus In jos
https://coh-ro.forumgratuit.ro
Eucumine
Incepator
Incepator
Eucumine


masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Adresa Skype : EuCuMine09
USA : Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd 071912
Britanici : Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd 071810
Wermacht : Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd 071836
Panzer Elite : Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd 071850
Data de inscriere : 05/03/2009

Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd Empty
MesajSubiect: Re: Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd   Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyLun Mar 09, 2009 7:09 pm

Sunt 4 categorii de jucatori. Adica sunt cei care incep prost si termina bine, cei care incep bine si termina prost, cei care incep bine si termina la fel si cei care incep prost si termina la fel de prost. Tu faci parte din prima categorie! ( din cauza aliatului tau ai terminat bine ). Ce-a fost cu tine ? Nu de alta dar si eu ma consider din prima categorie. Oricum gg! p.s : mi-a placut faza cu i played something too Smile)))) cheers
Sus In jos
Petrut
Admin
Petrut


masculin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Adresa Yahoo : addicted_2_housemusic
Adresa Skype : petrut_lk
USA : Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd 071914
Data de inscriere : 02/03/2009

Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd Empty
MesajSubiect: Re: Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd   Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd EmptyLun Mar 09, 2009 7:35 pm

Eucumine a scris:
Sunt 4 categorii de jucatori. Adica sunt cei care incep prost si termina bine, cei care incep bine si termina prost, cei care incep bine si termina la fel si cei care incep prost si termina la fel de prost. Tu faci parte din prima categorie! ( din cauza aliatului tau ai terminat bine ). Ce-a fost cu tine ? Nu de alta dar si eu ma consider din prima categorie. Oricum gg! p.s : mi-a placut faza cu i played something too Smile)))) cheers
Ma crezi sau nu , am jucat la misto,am si precizat in descriere,era 4:30 dimineata si eram foarte somnoros,a fost primul meu automatch de 2v2.Am vrut doar sa vad cum e...
Sus In jos
https://coh-ro.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd Empty
MesajSubiect: Re: Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd   Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd Empty

Sus In jos
 
Petrut&myTotoro2 VS adDAA&blacksadd
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Petrut&badreallysuxrelic VS irishwarior&felhound
» Petrut&Vio88mm vs Sturmtrooper&Acheron
» Petrut&Starfinder&peacemakerRO&IligallyAlive VS XBRAPTOR&janiro&theDIRTYADOLF&superjohan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Company of Heroes Romania :: Company of heroes :: Înregistrări ! :: 2vs2 ! :: Wolfheze-
Mergi direct la: